Vážení přátelé, rodiče, kolegové,

rádi bychom všem zapojeným poděkovali za účast na zahradní slavnosti ZŠ a MŠ Petřkova v Černovíře v pátek 21. 6. 2024.

Olymp Dance dali akci skvělý úvod a přispěli k profesionalitě našeho vystoupení.
Judo do škol a Ravelin Tennis club měli jako vždy úspěch a pravděpodobně mezi účastníky akce získali nové členy. Naše lety prověřená spolupráce ani tentokrát nezklamala.
Svišti v pohybu po roční pauze opět zazářili, z jejich stanoviště děti odcházely nadšené. Oceňujeme originální nápady a netradiční hry.
Věda nás baví si našla své příznivce především z řad malých myslitelů a vynálezců. U stánku bylo stále plno. Paní lektorka byla skvěle připravena.
SDH Černovír přineslo kromě edukativního obsahu také osvěžení v parném dni. Zejména menší děti si hašení opravdu užívaly.
Díky skákacímu hradu, zapůjčenému zábavním parkem Krokodýlek, vůbec nikdo neměl šanci se nudit.
Spolek rodičů a přátel školy nabídl výborné občerstvení a předvedl perfektně zvládnutou organizaci.
Žáci ZŠ a děti MŠ s úspěchem předvedli svůj talent. Zaměstnanci vystoupení výborně nacvičili a postarali se o následnou zábavu všech hostů.
Bez návštěvníků z řad rodičů a veřejnosti by to také nešlo, udělali atmosféru a nechali nás utržit, čímž podpořili další akce pro děti. Všechny hosty chválíme za bezproblémové parkování a za pomoc s úklidem areálu.

Děkujeme! Vážíme si Vaší spolupráce.

M. Pouč – zástupce ředitele pro ZŠ Petřkova 3
V. Klosová – zástupkyně ředitele pro MŠ Petřkova 3 a 5